Сандра Іщенко
Сандра Іщенко
Засновник проекту
З раннього дитинства тварини та їх благополуччя надто турбувало мене. Батьки розповідали, що навіть збігала з дитячого ліжечка, щоб побути з нашою собакою. Більшу частину життя пробула у різних країнах та працювала в різних напрямках. Коли побачила та відчула  ставлення до тварин у Європі, після повернення в Україну захотіла зробити центр, де будуть любити та дійсно поважати кожну тварину. Саме для цього відкрила центр для тварин, після здобуття освіти та неймовірної практики у Шотландії. Але на цьому навчання не закінчилося, постійно відвідую курси та навчаюся нових знань. Шукаю підхід до кожної живої істоти індивідуально, адже кожна з них - особистість, зі своїми радощами, побоюваннями та життєвим досвідом. Моя місія - створити тваринам комфортні умови для життя з дотриманням специфічних потреб кожного виду.
Людмила Смольникова
Людмила Смольникова
Грумер
Грумер-ветеринар. «Творча особистість, маю почуття смаку та стилю, завжди на хвилі нових трендів у сфері грумінгу».
  • - Призер та переможець конкурсів грумерів.
  • - Грумер-універсал.
Вузьке спрямування:
  • - Породний грумінг, виставкова підготовка померанський шпіц, жорсткошерстні та великі породи з подвійним типом вовни, пуделя.
  • - Дуже добре володію технікою «Asian style» у грумінгу;
  • - Креативний грумінг;
  • - Робота з кішками;
  • - Ультразвукова чистка зубів без наркозу.
Негелі Аріна
Негелі Аріна
Грумер
Атестований грумер, ветеринарний практикуючий лікар з 5-річним досвідом, учасник багатьох конкурсів грумерів, інфлюєнсер у зооіндустрії Напрямок: підготовка до виставки північних порід та порід з подвійним типом вовни. Широкий спектр салонного грумінгу для дрібних та великих порід собак, а грумінг кішок в її розумінні - це максимум природності, мінімум використання ножиць та машинок. Також є фахівцем з SPA та епіляції для окремих порід. - «Мало бути хорошим грумером, важливо розуміти, навіщо та для чого ти робиш свою справу. Я усвідомлено підійшла до свого вибору після ветеринарії, розумію, що творча людина сидить десь глибоко всередині мене та хоче поринути у мистецтво, яке можна поєднати з тваринами».
Оля Головачова
Оля Головачова
Вихователь
Ще з малих років, я обожнювала поїздки до моїх рідних у місце, де я мала можливість спілкуватися з тваринами, не тільки кішками та собаками, а й пернатими та рогатими представниками фауни. Тоді ж мої рідні помітили, яку радість мені приносить спілкування з тваринами, та, здається, ми завжди знаходили з ними спільну мову. Є щасливою матір'ю двох дітей та вусатих Мурки з Котею. Обрати рід діяльності було не складно. Той позитив та ласку, яку дарують наші пухнастиків, не можна ні з чим порівняти, хочеться її подвоїти та дарувати натомість. Дуже надихає, коли мене впізнають та радісно біжать на зустріч собачки, отже, вони відчувають схожі почуття. Зважаючи на це, можу впевнено сказати, що мрії збуваються.
Оля Коваленко
Оля Коваленко
Вихователь
З дитинства дуже люблю тварин та завжди хотіла, щоб моя робота була з ними пов'язана. Саме так життя й привело мене на факультет зоології в університеті ім. Т. Шевченка, який я закінчила з відзнакою. Роботу за фахом знайти не завжди буває просто, але у Dog City ця мрія здійснилася! Наші улюблені постояльці, не залежно від їх виду походження, ніколи не дають нудьгувати та не дозволяють ліниво сидіти в кріслі. А особливо з собаками моє життя стало активніше, я багато чому навчилася та завжди радію новим і старим пухнастим друзям. Виховую харизматичну та дуже невгамовну німецьку вівчарку. Моя робота - любити собак та вчити їх правильних ігор, бути вихованими та задоволеними у соціумі.
Оля Коготюк
Оля Коготюк
Вихователь
В дитинстві хотіла стати художником-анімалістом, так хобі повільно перетворилося на інтерес до біології та виникло відчуття відповідальності за дії або бездіяльність людей по відношенню до тварин. Думаю, саме цим  підживлюється регулярно мій інтерес у пошуках шляхів реалізації комфортних умов життя тварин, які залежать від людей. Дуже відповідально ставлюся до розуміння собак та кішок, щоб ще краще розбиратися у них вступила до ветеринарного факультету в НУБіП. Проходила практику у ветеринарних клініках та в продуктивному секторі тваринництва. У планах - зробити внесок у популяризацію та розуміння про те, що якщо тварина не усвідомлює емоції, то це не означає, що вона їх не відчуває.
Даша Новицька
Даша Новицька
Вихователь
Мої батьки практикуючі біологи, тому маю відчуття, що я спочатку народилася з почуттям любові до усіх живих істот. Одні з перших спогадів, як я поралася з різними жучками, павучками, ящірками та вуличними котиками й песиками, взагалі з усіма, до кого ставали руки. Вже у 7 років я чітко зрозуміла, що хочу бути ветеринаром, та, коли подорослішала, переїхала до Києва, вступила у НУБіП на ветеринарний факультет. Але на цьому моє прагнення розуміти тварин не зупинилося, зараз захоплююся та вивчаю психологію собак, а у вільний час ще й вигулюю собак. Спілкування з собаками та спостереження за їх поведінкою приносить задоволення, відновлює життєві сили, допомагає вдосконалюватися.
Дарина Коленчук
Дарина Коленчук
Вихователь
Моя мама працює в екологічному центрі, де є гурток кінології та зоології, і я весь свій час проводила саме там. Ще будучи школяркою я любила приходити до ветклініки та допомагати ветеринарам у їх добрій справі. І хоч ця робота не проста, але я все одно поступила та вчуся на ветеринара у НУБіП. Мені подобається працювати з тваринами у Dog City в такому форматі, адже це чудова можливість більше зрозуміти їх - бути з ними на одному майданчику, помічати їх повадки та мову тіла, в цілому - розвиватися в зоопсихології. Я вважаю, що мені ніколи не набридне спілкування з цими чудовими звірятками!