центр для животных Дог Сити

Професійний центр по догляду за вихованцем Dog City – це унікальний проект, аналоги якому в Україні відсутні. Усі принципи роботи нашого центру – догляд за тваринами, їх соціалізація та дресирування, засновані на успішному досвіді наших західних колег з Англії, Ірландії та США. Це не просто запозичення досвіду, співробітники Дог Сіті спеціально навчалися правильному догляду за вихованцями, вихованню та адаптації тварин у провідних установах західних країн.

Домашні тварини позитивно впливають на психіку людини – це науково доведений факт. Вихованець будинку позитивно впливає на нервову систему людини, нормалізує серцевий пульс та тиск, незалежно від того хто це буде – рибка, хом’як, пташка, кішка або собака.

А хто думав про психіку наших вихованців? Як і ми, наші «менші брати» переживають емоційні стреси, як хороші, так і погані. Мало хто знає, але кожен раз, коли ви вирушаєте на роботу, в гості, або їдете у відрядження – ваш вихованець сумує.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили, а це значить – як вихованці піклуються про людей, так і люди повинні дбати про них. У цьому вам допоможе команда Дог Сіті.

Які послуги ми надаємо:

 • Садок для собак з повним денним доглядом – тут вихованець отримує необхідну турботу, спілкування з друзями, соціалізацію, фізичну та психічну підготовку. У зоосаді собаки розподілені за розміром та темпераменту. Вдень собаки та цуценята спілкуються, грають зі своїми пухнастими друзями під наглядом кваліфікованих фахівців, а ввечері щасливі та втомлені повертаються додому, що б бути поруч та радувати своїх господарів.
 • Готель для собак – ваш вихованець може перечекати розлуку з вами у комфортному готелі для собак. Наш готель для тварин – це догляд та турбота 24 години на добу, комфортні умови утримання, збалансоване харчування та гігієна.
 • Перетримка котів / кішок – у нашому готелі для котів є великі комфортабельні номери, де є все необхідне, щоб розлука з вами пройшла максимально безболісно.
 • Салон краси для тварин – ваш домашній улюбленець може отримати весь перелік косметичних послуг, від купання до манікюра.
 • Грумінг – ми спеціально винесли цю послугу окремо, бо популярність цієї косметичної послуги говорить сама за себе. Дипломовані фахівці зроблять вашому вихованцеві конкурсну стрижку, або просто підрівняють чубок, але і в тому, і в іншому випадку, виглядати ваша собака, кіт або кішка буде неповторно.
 • Зоомагазин – це невелика лавка, де ви знайдете оригінальні аксесуари та розвиваючі іграшки для собак та кішок.
 • Дресирування собак – наші фахівці навчать вашу собаку усім необхідним командам та навичкам, не травмуючи психіку тварини. Ми не використовуємо метод батога та пряника – ми поважаємо собак.
 • Відео спостереження за своїм вихованцем в режимі онлайн – це БЕЗКОШТОВНА послуга, яка буде доступна усім клієнтам нашого центру.

кадры из жизни центра для домашних животных Дог Сити

 

Як стати нашим клієнтом:

 • необхідно заповнити анкету;
 • підписати договір про надання послуг;
 • обов’язково:

А) Собаки: принести ветеринарний паспорт тварини у якому є відмітка про отримання DHLP вакцини (чума, гепатит, лептоспіроз, парвовирус) та щеплення від сказу протягом останнього року;

Б) Кішки: кішка отримала вакцину проти вірусного ринотрахеїту, кальцівіроза і панлейкопении, сказу протягом останніх 3-х років.

В) Собака повинна бути не агресивною по відношенню до інших собак або людей.

Dog City – це пансіон повного циклу, де до тварин ставляться з любов’ю та повагою. Ми обожнюємо свою роботу та будемо раді працювати для вас!

 

УВАГА! Dog City залишає за собою право відмовити у прийомі тварини на свій розсуд.

Сохранить

Сохранить

Почему мы?
Профессиональное напольное покрытие для животных
Профессиональное напольное покрытие для животных
Специальные тренировки и правильная социализация
Специальные тренировки и правильная социализация
Органический салон красоты
Органический салон красоты
Онлайн наблюдение за вашим питомцем
Онлайн наблюдение за вашим питомцем
Мебель для комфортного времяпровождения животных
Мебель для комфортного времяпровождения животных
Мы используем проверенные западные практики
Мы используем проверенные западные практики