Готель для тварин у центрі Dog City – це висококласні умови перетримки вашої собаки з постійним цілодобовим доглядом, сім днів на тиждень.

гостиница для собак киев

Наш готель для домашніх тварин обладнаний відповідно до західних стандартів якості. Весь персонал пройшов спеціальне навчання по догляду за домашніми вихованцями.

Дог Сіті пропонує найвищий рівень сервісу, щоб кожен міг в повній мірі подбати про свого друга навіть коли він буде на відстані.

гостиница для собак киев ценагостиница для собак голосеевский район Киев

Для чого потрібен готель для собак?

У будь-якого власника домашньої тварини бувають ситуації, коли йому необхідно виїхати на певний час та залишити свого вихованця без нагляду. Звичайно, можна попросити доглянути за вашою собакою сусідів, друзів або заплатити комусь за перетримку. І якщо перші часто знаходять мільйон причин, щоб відмовитися (звичайно, не завжди), то другі – де гарантії, що вашому улюбленцю нададуть належний рівень догляду?

Саме у цей момент на допомогу приходить спеціалізований готель по перетримці домашніх тварин.

Один з основних напрямків Dog City – це спеціалізований готель для домашніх тварин у Києві.

Гостиница для животных в Киеве - ВДНХ

Наш Зооготель гарантує:

  • безпеку вашого хвостатого товарища – закрита територія з відеоспостереженням;
  • індивідуальний підхід до кожної собаки, незалежно від породи та розмірів – однакових собак не буває, а отже однакового підходу теж;
  • дбайливе та професійне ставлення співробітників Dog City – люди, які працюють у нас – не просто наймані співробітники, усі вони просто обожнюють собак та все, що з ними пов’язано;
  • якісні та зручні меблі для тварин;
  • спеціальне покриття підлоги;
  • ветеринарний супровід;
  • правильне, збалансоване харчування «як вдома»;
  • ігри та прогулянки на свіжому повітрі.

отель для собак киев

Щоб мінімізувати стрес собаки від розлуки з господарем було виконано величезну роботу. Щоб дарувати «хвостатому» радість – обладнані просторі ігрові кімнати, де є все необхідне, щоб зайняти собаку на тривалий термін. Усі ми чудово знаємо – добре вигуляна, нагодована та наіграна собака = здорова щаслива собака.

отель для собак киев цена

Дог Сіті – це не просто ще один готель для тварин у Києві – це кваліфікована команда та обладнане приміщення, яке може стати другою домівкою для вашого пухнастого члена сім’ї, поки ви перебуваєте у відпустці, у відрядженні, або деінде.

Ще однією якісною відмінністю нашого готелю від інших є відеоспостереження. Кожен власник собаки отримає доступ до спеціальних веб-камер, які встановлені на території Дог Сіті, щоб мати можливість побачити свого улюбленого вихованця з будь-якої точки земної кулі.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами та вашим пухнастим другом!

отель для собак

Якщо у вас ще залишилися питання – зв’яжіться з нами, або залиште заявку – ми самі зателефонуємо вам і відповімо на усі питання, що цікавлять!

ЦЕ ВАЖЛИВО: Необхідно наявність вакцинацій DHPPi + R + L + KC. Адміністрація центру залишає за собою право відмовити в прийомі!

Сохранить

Прайс
Готель для собак Ціна
Доба для маленьких собак (до 5 кг) 700 грн
Доба для середніх собак (до 20 кг) 800 грн
Доба для великих собак (більше 20 кг) 900 грн
*Доба починає рахуватися з моменту заїзда собаки
Спецпропозиції
Від 7 днів -5%
Від 14 днів -10%
Друга собака з однієї сім’ї -25%
Цуценята до 6 місяців -10%

 

Поделиться:

Коментарі закриті.

Записаться